• Parking 1 dzień
  70
  4.9 49
 • Parking 2 dni
  70
  4.9 49
 • Parking 3 dni
  80
  4.9 49
 • Parking 4 dni
  80
  4.9 49
 • Parking 5 dni
  90
  4.9 49
 • Parking 6 dni
  90
  4.9 49
 • Parking 7 dni
  100
  4.9 49
 • Parking 8 dni
  100
  4.9 49
 • Parking 9 dni
  110
  4.9 49
 • Parking 10 dni
  110
  4.9 49
 • Parking 11 dni
  120
  4.9 49
 • Parking 12 dni
  120
  4.9 49
 • Parking 13 dni
  130
  4.9 49
 • Parking 14 dni
  130
  4.9 49

*Każdy kolejny dzień po 14 dniach + 10 zł
**Cena naliczana jest za każdy rozoczęty dzień.

Rezerwacja online

Wprowadź datę

Wprowadź godzinę

Wprowadź liczbę

Zły numer

Zła wartość

Wprowadź datę

Wprowadź godzinę

Zły adres e-mail

Wprowadź imię i nazwisko

Wprowadź numer tablicy

Nieprawidłowe dane

Blog

W związku z licznymi problemami z aurą (mgły) na lotnisku w dalszym ciągu zdarzają się przekierowania przylotów i odlotów na lotnisko Warszawa - Okęcie.

Z doświadczenia naszych klientów wiemy, że istnieje duży problem z informacją ze strony przewoźników o przysługujących Państwu uprawnieniach, związanych głównie z kwestiami logistycznymi (transferu pomiędzy lotniskami).

Czytaj więcej

Lotnisko w Modlinie jest jednym z najbardziej obleganych lotnisk w Polsce. Do jego rozwoju przyczynia się szczególnie przepełniające się Lotnisko Chopina, dla którego przewoźnicy znajdują tańszą alternatywę w postaci portu pod Warszawą. Niestety, pasażerowie nie zawsze tak chętnie wybierają Modlin, a to z uwagi na problemy komunikacyjne. Sprawę tę ma rozwiązać zaplanowana linia kolejowa, umożliwiająca bezpośrednie połączenie z terminalem.

Czytaj więcej

Szerokość geograficzna, na której leży Polska, wymusza na portach lotniczych szczególną ostrożność i wprowadzenie odpowiednich procedur w zmiennym okresie jesienno-zimowym. Dzieje się tak dlatego, że warunki atmosferyczne, takie jak silne wiatry, marznące opady deszczu, czy bardzo ograniczające widoczność mgły, mogą wpłynąć negatywnie na funkcjonowanie portu. Nie tylko zagrażają licznymi opóźnieniami, ale również mogą zmniejszyć bezpieczeństwo podniebnych podróży.

Czytaj więcej

Lotnisko w Modlinie jest jednym z miejsc, które słynie z tego, że obsługuje loty z pomocą tanich linii lotniczych. Nie dziwi więc fakt, że cieszy się coraz większą popularnością wśród pasażerów, którzy nie zamierzają przepłacać za droższy transport. Minusem lotniska jest jednak dość niekorzystny dojazd, zarówno koleją, jak i autobusem. Dlatego, aby wyjść naprzeciw podróżującym, nieopodal lotniska działają parkingi o zróżnicowanych cenach.

Czytaj więcej

Lotnisko w Modlinie działa już od czterech lat. Od tego czasu, czyli od roku 2012, obsłużyło ponad 7 milionów osób. Taki wynik sprawia, że port ten jest jednym z najszybciej rozwijających się terminali w całej Europie. W Polsce plasuje się on na piątej pozycji pod względem ruchu na lotnisku. Wyższe lokaty zajmują lotniska w Warszawie, Krakowie, Gdańsku oraz Katowicach. Dziennie z Modlina odlatuje około osiem tysięcy pasażerów. Prężny rozwój powoduje, że lotnisko staje się zbyt małe i konieczna jest jego dynamiczna rozbudowa.

Czytaj więcej

Lotnisko w Modlinie to port, o którym mówi się, że przejmie większość pasażerów lotniska Chopina. Ma on jednak małą wadę, a mianowicie dojazd. Niestety jest to port podmiejski, więc trudno do niego dotrzeć przy pomocy komunikacji miejskiej. Jak zatem możemy dostać się na lotnisko tanio i wygodnie?

Czytaj więcej

Pierwszy lot samolotem może być bardzo stresujący dla wielu osób. Sama wizyta na lotnisku w niejednym wzbudzi napięcie i strach. Powszechny jest lęk przed obecną wszędzie ochroną oraz służbami wojskowymi. Warto zatem, aby lotniska precyzyjnie informowały o tym, co czeka pasażera podczas procedur koniecznych, aby wejść do samolotu. Jak radzi sobie z tym lotnisko w Modlinie?

Czytaj więcej

Jeśli wyjeżdżasz na dłużej w delegację biznesową lub korzystasz z okresu wakacyjnego, by zrobić sobie upragniony urlop za granicą, warto dokładnie zaplanować szczegóły, związane z transportem i przechowaniem swojego pojazdu na czas nieobecności. Standardy bezpieczeństwa powinny bowiem stanowić kwestię priorytetową. W związku z tym najlepiej rozejrzeć się za godnymi zaufania punktami w pobliżu lotniska, które świadczą usługi parkingowe i porównać ich jakość.

Czytaj więcej

XIX-wieczny, polski bajkopisarz i pedagog, Stanisław Jachowicz napisał niegdyś "Cudze chwalicie, Swego nie znacie, Sami nie wiecie, Co posiadacie". Trudno odmówić mu racji w tej prostej analizie faktów, kiedy po dziś dzień możemy często zaobserwować wyraźny kompleks zachodu. Kiedy rodacy tęsknym wzrokiem spoglądają na osiągnięcia sąsiadów, zdają się zupełnie nie dostrzegać własnych, które bywają wcale nie mniejszym powodem do dumy.

Czytaj więcej

Parking to pozornie sprawa prosta czyż nie? Tzn. płacisz, parkujesz i odbierasz pojazd po upływie wyznaczonego czasu, prawda? Otóż nic bardziej mylnego, ponieważ po stronie właściciela rodzi się w związku z powyższym wiele więcej obowiązków organizacyjnych, którym niejednokrotnie jeden człowiek nie jest w stanie sprostać. W tym miejscu pojawia się na szczęście zbawienna pomoc technologii w postaci parkingowej strony internetowej.

Czytaj więcej